Domácí připojení k Internetu pomocí LTE (4G) – TP-Link M7350

Poslední dobou se velmi hovoří o LTE nebo také o mobilních sítích 4 generace. Protože mnoho z nás nebydlí ve velkých městech a nabídka připojení k Internetu může být velmi zúžená, je LTE lákavou možností jak se k Internetu s rozumnou rychlostí datového spojení připojit.

Mobilní telefony s podporou LTE se prodávají již nějakou dobu, ale co v případě, kdy nechceme používat připojení jen na jednom mobilu či počítači, ale chtěli bychom připojit například celou domácnost pomocí WiFi tak, jak je to možné při běžném připojení?

Zajímavou novinkou na trhu je dnes představený Wi-Fi hotspot M7350 s podporou LTE od firmy TP-Link. Maximální uváděné rychlosti zařízení jsou až 150 Mbit/s pro příjem 50 Mbit/s pro odesílání dat. Připojit se může maximálně 15 zařízení najednou, k připojení potřebujeme SIM kartu s podporou 4G a pochopitelně dostupnost signálu LTE (zkontrolovat můžete na mapě pokrytí).

Krabička  stojí cca 3.900,- Kč a kromě vlastního sdílení připojení zastane služby routery s přidělováním síťových adres, ale také sdílení dat, neboť umožňuje připojení paměťové karty o velikosti do 32 GB.

Chtěli byste pomoci s instalací nebo třeba nejprve otestovat pokrytí ve Vaší lokalitě? Neváhejte nás kontaktovat.

About the Author: admin